średnia ocen: 5.0
aktualnie: ZAMKNIĘTE

Centrum Urody Rumianek to miejsce, w którym na chwilę możesz zatrzymać czas. Naszym klientom oferujemy przede wszystkim profesjonalne zabiegi kosmetyczne, a także miłą rozmowę oraz filiżankę doskonałej kawy. Mamy nadzieję, że dzięki wyjątkowej atmosferze panującej w salonie, nasi goście naprawdę odpoczną i zyskają energię do dalszego działania.

Co ważne, Centrum Urody Rumianek położone jest w samym sercu Krakowa, przy ul. Librowszczyzna 5/7. Dzięki temu możesz zajrzeć do nas w wolnej chwili po pracy, przy okazji zakupów lub przygotować się na wyjście do kina, restauracji lub teatru.

Klienci Centrum Urody Rumianek mogą korzystać z różnorodnych zabiegów upiększających na twarz, ciało i paznokcie. Wśród naszych usług znalazło się m.in. przedłużanie i zagęszczanie rzęs (korzystamy z jedwabnych włosków, które są miękkie i prezentują się naprawdę naturalnie), makijaż (także permanentny), różnorodne zabiegi pielęgnacyjne na twarz (kwasy, fotoodmładzanie, karboksyterapia, mezoterapia, mikrodermabrazja i peelingi), zabiegi na ciało i stopy (pielęgnacja stopy cukrzycowej, rekonstrukcja paznokci, parafina).

Przeprowadzamy również depilację woskiem, przedłużamy rzęsy i wykonujemy odprężające masaże. Wszystkie zabiegi przeprowadzamy z wykorzystaniem renomowanych kosmetyków – stawiamy głównie na sprawdzone, polskie marki.

Przyjdź do nas i zadbaj o swój wizerunek oraz dobre samopoczucie! Serdecznie zapraszamy do umówienia się na wizytę.

Galeria

DANE KONTAKTOWE

CENTRUM URODY RUMIANEK

Librowszczyzna 5/7
31-030 Kraków

GODZINY OTWARCIA

Pn
09:00 - 19:00
Wt
09:00 - 19:00
Śr
09:00 - 19:00
Czw
09:00 - 19:00
Pt
09:00 - 19:00
Sb
09:00 - 14:00
Nd ZAMKNIĘTE